Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Asystenci w Gdańsku

Publikacja 24 października 2017 przez Monika Pinkowska

Asystenci (wolontariusze) i pracownicy ładowali akumulatory nad morzem :-) To był udany weekend. Dziękujemy za Waszą służbę!

Niestraszna była nam długa podróż, deszczowa pogoda czy intensywne zwiedzanie. Zrealizowaliśmy wszystko to, co zaplanowaliśmy. Spacer po plaży był oczywiście największą atrakcją, zwłaszcza, że część osób nad morzem była wiele lat temu. 

Zwiedziliśmy także gdańską starówkę i Westerplatte. W sobotę wieczorem tradycyjnie było ognisko i gra w kalambury. Pomimo zmęczenia wszyscy chcieli jeszcze zobaczyć Gdańsk nocą. Statki odbijające się w wodzie, charakterystyczne wąskie kamienice, tętniące życiem knajpki – było super. 

wyjazd integracyjny do Gdańskawyjazd integracyjny do Gdańskawyjazd integracyjny do Gdańskawyjazd integracyjny do Gdańskawyjazd integracyjny do Gdańska

O autorze

Monika PinkowskaOd roku 1997 wolontariusz Wspólnoty Spotkań Koszutka. Obecnie socjusz domu rodzinnego (Wspólnota Św. Józefa) oraz Koordynator Programu Pomocy Dzieciom. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (filologia rosyjska) oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka (pedagogika).