Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
  • Pierwsze wakacje bez rodziców 2020-08-10

    Pierwsze wakacje bez rodziców

    Wspólnota Spotkań dla Dzieci wyruszyła w swoje pierwsze wspólne wakacje. Dzieci z niepełnosprawnością intelektualną razem z asystentami zamieszkały w Akademii Kuraszków. Każdy dzień dawał możliwość zdobycia nowej sprawności i odznaki. Jednak przede wszystkim był to czas przyjaźni i budowania relacji. 

2020-07-17

Andrii chwycił wiatr w żagle

Dzięki Darczyńcom dofinansowaliśmy kurs angielskiego dla Andrieja, taty naszego stypendysty Programu Pomocy Dzieciom. W pracy prowadzi coraz więcej rozmów z zagranicznymi parterami, dlatego uczy się języka. Andrej kolejny raz wykorzystał szansę i podniósł kwalifikacje zawodowe. A wszystko po to, by zobaczyć uśmiech na twarzy swojego nadzwyczajnego synka.

2020-07-07

Wrócili po 118 dniach izolacji

Jest radość! Uczestnicy wrócili do pracy w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Minęło dokładnie 118 dni odkąd zamknęliśmy Warsztat z powodu epidemii, a nasi niepełnosprawni Przyjaciele pozostawali w domach. Towarzyszyliśmy im w tym trudnym okresie, organizując rehabilitację w domach. Na szczęście teraz możemy się już spotkać, żeby wspólnie pracować.

Blog

Terminarz

3 sie
Obóz letni

dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i asystentów (ochotników)...

3 sie
Warsztat nieczynny

Przerwa wakacyjna...