Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
  • Sprzedaż biura SPES 2023-05-15

    Sprzedaż biura SPES

    Biuro SPES przy ul. Kościuszki w Katowicach wystawiliśmy na sprzedaż. Oferta opisana jest na stronie biura nieruchomości Bednarek Estate. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Lokal dostosowany jest do osób z niepełnosprawnościami. Możliwość dokupienia lokalu biurowego o pow. 92,45m2 bezpośrednio nad nieruchomością.

2023-05-10

Przedłużenie ważności orzeczeń ON

Od 6 sierpnia 2023 roku będą obowiązywały nowe korzystniejsze zasady przedłużania ważność orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności oraz decyzji przyznających świadczenia uzależnione od niepełnosprawności. Ma to związek ze zbliżającym się odwołaniem stanu zagrożenia epidemicznego spowodowanego wirusem SARS-CoV-2.

2023-04-13

Nabór wniosków o stypendia dla dzieci

Do 7 maja br. trwa nabór wniosków o stypendia dla rodzin, które opiekują się w domu dzieckiem w ciężkim stanie klinicznym. O stypendium z Programu Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia SPES mogą ubiegać się rodziny, które są w trudnej sytuacji materialnej, deklarujące gotowość do wykorzystania wszystkich własnych możliwości do pokonania trudności. Pomóż nam dotrzeć do najbardziej potrzebujących.

Blog

Terminarz

Pity 2022

Baner systemu enova