Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
  • Samołyk: spotykamy się z nadzieją 2021-10-25

    Samołyk: spotykamy się z nadzieją

    Jest film Tomasza Samołyka o Stowarzyszeniu SPES. Opowiada w nim o tym, jak niesiemy nadzieję potrzebującym: dzieciom w ciężkim stanie klinicznym oraz osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Oglądajcie i udostępniajcie.  A kto może, prosimy o wsparcie darowizną akcji Ratunek Dla Ośrodka Terapii.

2021-10-24

Serduszko Majeczki

Przyszedł czas, by pożegnać się z Majeczką. Ta noc nie zapowiadała smutku. Serduszko przestało bić. - Umarła wpatrzona we mnie. To były trudne lata opieki, a jednak teraz nie wiem jak będę żyła bez niej. Byłyśmy nierozłączne. - opowiada Emilia, mama Majeczki, stypendystki Programu Pomocy Dzieciom SPES. W imieniu rodziny dziękujemy Wam Przyjaciele za pomoc i wsparcie

2021-10-16

Ratunek dla Ośrodka Terapii

SPES zbiera pieniądze na wykup budynku, w którym mieści się Ośrodek Terapii dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Służy on potrzebującym od 22 lat. Prosimy, dołącz do zbiórki. Ośrodek Terapii SPES jest miejscem pracy i drugim domem dla niepełnosprawnych stolarzy. Tu budują pewność siebie, relacje, rozwijają umiejętności stolarskie przy produkcji budek lęgowych dla ptaków. Niestety możemy utracić to miejsce. Właściciel budynku chce je sprzedać.

Blog

Terminarz

4 gru
Msza Święta

dla całej Wspólnoty SPES oraz przyjaciół...