Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
  • 13 Dni Radości 2020-05-26

    13 Dni Radości

    Dwa tygodnie radości! Tak, bo organizujemy letnie wakacje we wspólnocie z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w dniach 3-15 sierpnia 2020 r. Dołącz do grupy asystentów (wolontariuszy) i daj przyjaźń tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Nieważne ile masz lat, jakie masz wykształcenie, gdzie mieszkasz...Zapisz się już dziś. 

2020-05-19

Do Rzeczy: Jak pomóc bohaterom?

Epidemia sprawiła, że rodzice dzieci w ciężkim stanie klinicznym mają jeszcze trudniej. Więcej wydatków, zero rehabilitacji domowej. Część ojców nie pracuje, z powodu przestoju w swojej branży. A jak radzi sobie Emil i jego rodzina? Jak można pomóc stypendystom? – o tym w Tygodniku Lisickiego Do Rzeczy, który sprawuje patronat nad Programem Pomocy Dzieciom.

2020-04-24

Wspieraj rehabilitację w domu

Zostań w domu i wspieraj osoby niepełnosprawne w rehabilitacji. Z powodu pandemii zamknęliśmy Warsztat Terapii Zajęciowej, aby chronić najsłabszych przed koronawirusem. Teraz walczymy na odległość o utrzymanie ich sprawności. Prosimy Cię o wsparcie finansowe, rzeczowe i o dobre słowo, abyśmy mogli przetrwać pandemię.

Blog

Terminarz

20 lip
Warsztat nieczynny

Przerwa wakacyjna...