Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
  • Z myślą o córce 2019-02-02

    Z myślą o córce

    Sporządziła testament i zapisała majątek dla Stowarzyszenia SPES. Teraz śpi spokojnie, bo wie, że gdy jej zabraknie niesamodzielna córka Agnieszka pozostanie wśród osób, które dobrze zna, z którymi pracuje, jeździ na wakacje, przyjaźni się. Zainwestowała w SPES, by mogło rozwijać działalność i dbać o przyszłość osób niepełnosprawnych, po śmierci ich rodziców.

2019-01-11

Dziękujemy za owocny rok

Życzymy radości z Bożego Narodzenia i dziękujemy za wszelkie otrzymane dobro. To był owocny rok z wielu powodów. Cieszymy się, że mogliśmy wypełniać naszą misję – nieść nadzieję tam gdzie jej brakuje i że tak wielu z Was – Drodzy Przyjaciele – dołączyło do nas, po to by wspierać potrzebujących. Kilka słów podsumowania, czego wspólnie dokonaliśmy.

2018-11-22

Wizyta ministra Michałkiewicza

Minister Krzysztof Michałkiewicz odwiedził uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej SPES. Zobaczył w jaki sposób osoby niepełnosprawne intelektualnie profesjonalnie produkują budki lęgowe dla ptaków i ekologiczną podpałkę. Była to też okazja, aby rozmawiać o przyszłości placówki i o zmianie przepisów na bardziej korzystne.

Blog

Terminarz

18 lut
WTZ: przerwa urlopowa

dla uczestników Warsztatu...