Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
  • Już nie boją się burzy 2021-01-15

    Już nie boją się burzy

    Wiktoria jest już bezpieczna, bo dostała agregat prądotwórczy. Dzięki temu, rodzice nie boją się już braku prądu z powodu burzy czy zerwanych linii energetycznych. O tyle stresu mają mniej w opiece nad 11 letnią córeczką, która jest w ciężkim stanie klinicznym i oddycha przez respirator. Rodzina mieszka pod Łańcutem i jest w Programie Pomocy Dzieciom od 2020 roku. 

2020-12-29

Stwórzmy album 35-lecia SPES

Stowarzyszenie SPES obchodzi jubileusz 35-lecia w 2021 roku. Przede wszystkim mówimy - dziękuje, bo to Ty umożliwiasz nam pomaganie od tylu lat. Daj się zaprosić w podróż sentymentalną. Napisz swoje wspomnienie. Wyszukaj ulubione zdjęcia i wyślij do nas. Z zebranych materiałów chcemy przygotować jubileuszowy album, aby utrwalić 35 lat działalności.

2020-12-10

Zostań Aniołem i kup cegiełkę

Kup cegiełkę i ufunduj roczne stypendium dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym. Półki w sklepie Kabum aż uginają się od cegiełek. Potrzebujemy Aniołów, którzy pilnie dostarczą je naszym stypendystom. Ich tatusiowie i mamusie dobrze je wykorzystają do budowy solidnej opieki. Prosimy, dołącz do akcji charytatywnej Fundacji Dokładam się oraz sklepu Kabum.

Blog

Terminarz

6 lut
Wspólnoty Spotkań ONLINE

dla osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz ich rodzin...