Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Kartki

Kartki wykonywane są różnymi technikami, niezwykle starannie i estetycznie. W ramach serii, mimo podobnego wzoru, każda jest inna, niepowtarzalna.

Uczestnicy specjalizują się w tak precyzyjnych technikach papieroplastyki, jak gulling (technika układania motywów z rolowanych pasków kolorowego papieru), decupage (technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru), czy klasyczne techniki z wykorzystaniem dziurkaczy ozdobnych. Nasze kartki wyróżnia powtarzalność w seriach. 

Do każdej kartki  dołączona jest koperta oraz pusta wkładka na życzenia. Prezentowane w galerii modele są przykładowe. Na zamówienie przygotujemy kartki z życzeniami, a także z logo firmy. Jesteśmy gotowi przyjąć zamówienie nawet na 1000 sztuk kartek. 

Kartki docenili między innymi: Wojnarowscy – dla których wykonaliśmy rekordowe rękodzieło oraz Tygodnik Do Rzeczy.

Chcesz nabyć wyroby? – Przyjdź, napisz lub zadzwoń

40-774 Katowice, ul. Panewnicka 463, tel. 32 252 74 46, wtz@spes.org.pl

Po pojedyncze egzemplarze albo po kilka sztuk zapraszamy do siedziby Warsztatu. W sprawie większych zamówień skontaktuj się z nami wówczas ustalimy szczegóły nabycia wyrobów.

kartki okolicznościowekartki okolicznościowekartka wielkanocnakartki okolicznościowekartka Bożonarodzeniowakartka Bożonarodzeniowakartka wielkanocnakartka wielkanocnakartka Bożonarodzeniowakartka Bożonarodzeniowakartka Bożonarodzeniowakartka Bożonarodzeniowa