Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Podpałka K-Lumet

Produkujemy ekologiczną podpałkę K-Lumet na szwajcarskiej licencji, na zasadach franczyzy społecznej.  Jest idealna do rozpalenia ogniska i w kominku.

Podpałka wykonywana jest z drewna, rolek po papierze toaletowym, knota i wosku. Linia produkcyjna podpałki stwarza możliwości zaangażowania każdego z uczestników Warsztatu bez względu na poziom umiejętności. Przy linii produkcyjnej K-lumet można specjalizować się w umiejętności rozłupywania patyczków, formowania podpałki, czy zatapiania jej w płynnej parafinie. 

Jesteśmy w grupie Warsztatów Terapii Zajęciowej i Zakładów Aktywności Zawodowej produkującej podpałkę K-lumet na zasadach franczyzy społecznej. Współpracujemy z ZAZ-em w Jarosławiu. Franczyza jest zorientowana nie tyle na osiągniecie korzyści ekonomicznych, co tworzenie stabilnych miejsc pracy oraz wyrobów i usług społecznie użytecznych. 

szkolenie z ZAZ w Jarosławiu w 2016 rokumonika produkuje podpałkęuczestnik produkuje podpałkę k-lumet

Chcesz nabyć wyroby? – Przyjdź, napisz lub zadzwoń

40-774 Katowice, ul. Panewnicka 463, tel. 32 252 74 46, wtz@spes.org.pl

Po pojedyncze egzemplarze albo po kilka sztuk zapraszamy do siedziby Warsztatu. W sprawie większych zamówień skontaktuj się z nami wówczas ustalimy szczegóły nabycia wyrobów.

podpałka ekologiczna zapalona podpałka ekologiczna